Техпідтримка / Підключення

(073) 061 51 80, (096) 061 51 80
понеділок-п'ятниця з 9 по 19 годину,
субота з 9 по 15 годину
Виберіть ваше місто

Додаткові послуги

Послуга «Виділена ІР-адреса» це призначена на постійній основі адреса пристрою в комп’ютерній мережі. Даний тип адреси означає, що вона не змінює своє значення протягом часу, і дана адреса завжди ідентифікує один і той же пристрій, котрому вона була призначена початково.

Як правило, всі сервери в інтернеті мають статичні IP адреси. Це необхідно для їх нормального функціонування. Виділення адреси на постійній основі для сервера дає впевненість у тому, що при зверненні за даною адресою сьогодні, завтра і в будь-який інший час, ви отримаєте доступ до того ж самого серверу в мережі.

Наприклад, якщо ви хочете організувати постійний доступ до свого комп’ютера ззовні, або хочете запустити на постійній основі ігровий або веб-сервер, для цієї мети вам потрібна виділена статична IP-адреса.

Вартість послуги 2 грн./доба.

Послуга «Виклик майстра»

Послуга «виклик майстра» оплачується одноразово, незалежно від кількості одночасно наданих в приміщенні споживача послуг. 

При виконанні робіт з усунення пошкоджень абонентської лінії, обладнання, (за умови виникнення пошкоджень з вини компанії «Multicast»), послуга «виклик майстра» не оплачується.

При виконанні робіт з усунення пошкоджень, що виникли з вини споживача, додатково оплачується собівартість витрачених матеріалів для ремонту.

Вартість послуги «Виклик майстра» 100 грн. одноразово.

Послуга «Зміна тарифного плану»

При зміні тарифного плану з більшого на менший Абонент сплачую 60 грн. одноразово.

При зміні тарифного плану з меншого на більший Абонент нічого не сплачує.