Техпідтримка / Підключення

(073) 061 51 80, (096) 061 51 80
понеділок-п'ятниця з 9 по 19 годину,
субота з 9 по 15 годину
Виберіть ваше місто

Додаткові послуги

Послуга «Виділена ІР-адреса» це призначена на постійній основі адреса пристрою в комп’ютерній мережі. Даний тип адреси означає, що вона не змінює своє значення протягом часу, і дана адреса завжди ідентифікує один і той же пристрій, котрому вона була призначена початково.

Як правило, всі сервери в інтернеті мають статичні IP адреси. Це необхідно для їх нормального функціонування. Виділення адреси на постійній основі для сервера дає впевненість у тому, що при зверненні за даною адресою сьогодні, завтра і в будь-який інший час, ви отримаєте доступ до того ж самого серверу в мережі.

Наприклад, якщо ви хочете організувати постійний доступ до свого комп’ютера ззовні, або хочете запустити на постійній основі ігровий або веб-сервер, для цієї мети вам потрібна виділена статична IP-адреса.

Вартість послуги 2 грн./доба.

Послуга «Виклик майстра»

Послуга «виклик майстра» оплачується одноразово, незалежно від кількості одночасно наданих в приміщенні споживача послуг. 

При виконанні робіт з усунення пошкоджень абонентської лінії, обладнання, (за умови виникнення пошкоджень з вини компанії «Multicast»), послуга «виклик майстра» не оплачується.

При виконанні робіт з усунення пошкоджень, що виникли з вини споживача, додатково оплачується собівартість витрачених матеріалів для ремонту.

Вартість послуги «Виклик майстра» 200 грн (включає в себе виклик майстрів + первинну діагностику проблеми + консультацію + підключення і налаштування 1-го пристрою).

Окремо оплачується вартість витратних матеріалів:
1. Патчкорд оптичний до 2м – 45 грн/шт
2. Патчкорд UTP cat.5e до 2м – 70 грн/шт
3. Кабель оптичний плоский FTTH – 3 грн/м
4. Кабель оптичний круглий діелектричний – від 5 грн/м
5. Кабель UTP cat.5e – від 5 грн/м
6. Касета для зварювання – 40 грн/шт
7. Зажим натяжний для кабелю – 25 грн/шт
8. Блок живлення для ОНУ – 150 грн.

Роботи оплачуються окремо:
1. Монтаж та укладання кабелю – 10 грн/м
2. Демонтаж кабелю – 3 грн/м
3. Встановлення Ethernet розетки RJ-45 – 100 грн/шт
4. Обтиснути конектор RJ-45 – 30 грн/шт
5. Підключення і налаштування додаткових пристроїв та обладнання – 100 грн/шт