Техпідтримка / Підключення
i

Додаткові послуги

Послуга «Виділена ІР-адреса»

Послуга «Виділена ІР-адреса» це призначена на постійній основі адреса пристрою в комп’ютерній мережі. Даний тип адреси означає, що вона не змінює своє значення протягом часу, і дана адреса завжди ідентифікує один і той же пристрій, котрому вона була призначена початково.

Як правило, всі сервери в інтернеті мають статичні IP адреси. Це необхідно для їх нормального функціонування. Виділення адреси на постійній основі для сервера дає впевненість у тому, що при зверненні за даною адресою сьогодні, завтра і в будь-який інший час, ви отримаєте доступ до того ж самого серверу в мережі.

Наприклад, якщо ви хочете організувати постійний доступ до свого комп’ютера ззовні, або хочете запустити на постійній основі ігровий або веб-сервер, для цієї мети вам потрібна виділена статична IP-адреса.

Вартість послуги 2 грн./доба.


Послуга «Доставка обладнання»

Вартість послуги «Доставка обладнання» 200 грн. (включає в себе підбір, покупку і доставку мережевого пристрою з магазину, без урахування вартості обладнання).


Послуга «Виклик майстра»

Послуга «виклик майстра» оплачується одноразово, незалежно від кількості одночасно наданих в приміщенні споживача послуг. 

При виконанні робіт з усунення пошкоджень абонентської лінії, обладнання, (за умови виникнення пошкоджень з вини компанії «Multicast»), послуга «виклик майстра» не оплачується.

При виконанні робіт з усунення пошкоджень, що виникли з вини споживача, додатково оплачується собівартість витрачених матеріалів для ремонту.

Вартість послуги «Виклик майстра» 250 грн (включає в себе виклик майстрів + первинну діагностику проблеми + консультацію + підключення і налаштування 1-го пристрою).

Окремо оплачується вартість витратних матеріалів:
1. Патчкорд оптичний 1 м – 50 грн/шт
2. Патчкорд зі звитої пари до 2м – 100 грн/шт
3. Патчкорд зі звитої пари до 5м – 200 грн/шт
4. Кабель оптичний плоский FTTH – 5 грн/м
5. Кабель оптичний круглий діелектричний – від 10 грн/м
6. Кабель звита пара UTP cat.5e – від 10 грн/м
7. Касета для зварювання – 60 грн/шт
8. Зажим натяжний для кабелю – 25 грн/шт
9. Блок живлення для ОНУ – 150 грн

Роботи оплачуються окремо:
1. Монтаж та укладання кабелю – 10 грн/м
2. Демонтаж кабелю – 3 грн/м
3. Встановлення Ethernet розетки RJ-45 – 100 грн/шт
4. Обтиснути конектор RJ-45 – 30 грн/шт
5. Підключення і налаштування додаткових пристроїв та обладнання (клієнтського не професійного) – 100 грн/шт
6. Підключення і налаштування додаткових пристроїв та обладнання (клієнтського професійного) – від 500 грн/шт
7. Підключення і налаштування систем відоспостереження, серверного обладнання і т.п. – обговорується окремо


Послуга повторна активація (ПА):
Вартість повторної активації послуги доступу до мережі Інтернет клієнтів підключених оптичноволоконним кабелем за технологією FTTx та xPON (приватні будинки, нежитлові та комерційні приміщення), які не користувались послугою більше ніж 1 місяць та не повернули обладнання провайдеру – складає 200 грн.