Техпідтримка / Підключення

(073) 061 51 80, (096) 061 51 80
понеділок-п'ятниця з 9 по 19 годину,
субота з 9 по 15 годину
Виберіть ваше місто

Про нас

Про нас

Ми надаємо послуги доступу до всесвітньої мережі Інтернет як для юридичних, так і для фізичних осіб за доступними цінами.
Основним завданням компанії є – надання послуг якісного доступу до глобальної мережі Інтернет по оптико волоконних лініях. Ми працюємо з використанням технології: GEPON – технологія пасивних оптичних мереж з використанням волоконно-кабельної архітектури з пасивними сплітерами; FTTx – це концепція реалізації будівництва мережі доступу або будь-якої комп’ютерної мережі, у якій від вузла зв’язку до певного місця (точка X) доходить волоконно-оптична лінія передачі. Також використовуємо і технологію. На сьогоднішній день, це найпрогресивніші технології, Що дозволяють забезпечити велику пропускну здатність передачі даних в будь-який час доби і стабільність Інтернет. Оптико волоконні лінії зв’язку, є одним з найнадійніших і найперспективніших напрямків в області зв’язку. Пропускна спроможність оптичних каналів на порядок вища, ніж в інформаційних лініях на основі мідного кабелю. Крім того, на оптико волоконну лінію не впливають електромагнітні поля, що позбавляє від типових проблем мідних систем зв’язку, такі як електричні наведення та грози.

Ми стабільна і постійно зростаюча компанія. Наша щоденна праця, спрямована на покрашення послуг та сервісів. Саме тому послуги, які ми зараз надаємо, є зручними, простими, ефективними та пристосованими до основних потреб кожного. Нашою основною відмінністю є наполегливість, досвідченість, та особлива увага до потреб кожного клієнта.

Ми пишаємося тим, що за роки роботи зуміли завоювати довіру наших численних абонентів.